FAQ

Máte k naší půjčce jakoukoliv otázku? Potom máte dvě možnosti, jak na ni získáte odpověď. Tou první je kontaktovat nás. Druhou možností je poté přečíst si tento seznam často kladených otázek. Zde odpověď zaručeně najdete.

Pro koho jsou půjčky pro problémové klienty určeny?

Primárně pro každého žadatele, který má jakýkoliv problém. Třeba s bonitou, stejně jako se zaměstnáním, nebo se svou finanční minulostí. Půjčky pro problémové klienty ale nabízíme také důchodcům, matkám na mateřské, studentům, stejně jako pracujícím nebo podnikatelům.

Jak velká může nebankovní půjčka pro problémové klienty být?

Naši nabídku začínáme na těch nejnižších částkách, které se pohybují pod hranicí 4 000 korun českých. Stejně tak cílíme i na klienty, kteří hledají klasiku. Těm můžeme nabídnout desetitisíce, ale o statisíce korun. Pro nejnáročnější je připravena nebankovní půjčka pro problémové klienty, v rámci které vám můžeme nabídnout až 3 000 000 korun českých.

Jak může být vaše půjčka získána?

Postup je více než jednoduchý. Prvním krokem je vyplnění online formuláře, se kterým vám ochotně poradí náš úvěrový poradce. Po vyplnění všech nezbytných údajů vám také předloží konkrétní nabídky, ze kterých si vyberete tu nejvýhodnější pro vás. Následně je žádost odeslána a dochází procesu vyřízení. Každá naše půjčka se pyšní tím, že je maximálně jednoduchý a rychlý.

Jaké doklady jsou třeba k vyřízení půjčky?

Dalo by se říci, že kromě občanského průkazu to již nemusí být žádné jiné. U řady půjček máme vše nastaveno tak, že je vyřídíte z pohodlí domova, bez složitého papírování., Nemusí to být výpis z registrů, výpis z trestního rejstříku, stejně jako to nemusí být ani potvrzení o příjmu., V mnoha případech půjčky vyřídíme i online a tak nebude třeba ani tištěná smlouva. I to je jasná ukázka toho, že jsou půjčky pro problémové klienty skutečně cestou nejjednodušší.