Půjčka pro každého

Máte v plánu si požádat o náš úvěr a nevíte, zda budeme schopni nabídnout půjčku i pro vás? Neváhejte a podívejte se spolu s námi na to, pro koho je nebankovní půjčka pro problémové klienty primárně určena.

Máme půjčky i pro bonitní klienty

Samozřejmě u bonitních klientů je vše maximálně jednoduché. Pokud máte zaměstnání, nebo podnikáte, není problémem si u nás požádat a peníze získat. V tomto směru máte jistotu toho, že si zaručeně vyberete úvěr i pro vás samotné. Samozřejmě vybírat můžete jak s půjček před výplatou, tak i z úvěrů, jejichž hranice se dotýká nejvyšší možné sumy, kterou jsou celé 3 000 000 korun českých.

Dominantou jsou půjčky pro problémové klienty

Kdo může mít statut problémového klienta? Mohou to být žadatelé v bankovních a nebankovních registrech, stejně jako to mohou být i osoby se špatnou bonitou. U nás to však není problémem, jelikož půjčky pro problémové klienty dokážeme cílit právě těmto osobám. Pokud do dané kategorie spadáte, u nás máte jistotu, že vás neodmítneme.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je určena starým i mladým

Mohou to být třeba i studenti, kteří si u nás mohou bez jakýchkoliv problémů požádat. Stejně tak to jsou také důchodci. Je jedno, jestli starobní nebo invalidní. I to jasně ukazuje, že ani věk, ani případný zdravotní stav u nás nehraje roli v tom, komu můžeme půjčit a komu dokážeme v případě žádosti o úvěr vyhovět. I to ukazuje, že půjčíme skutečně každému, kdo peníze potřebuje. Tedy i vám!

Máme půjčky i pro maminky na mateřské

Právě půjčky pro matky na MD jsou také jednou z možností, kterou nás můžete získat. Je jedno, zda budou peníze využity jako rezerva při mateřské, nebo na nákup vybavení pro miminko. Obě možnosti jsou k dispozici a připraveny pro to, abyste si mohla požádat i vy. Díky jednoduchosti a rychlosti to zvládnete do pár minut.