O půjčce

Seznamte se s naším úvěrovým produktem více a mějte jasno v tom, co konkrétně vám může nabídnout. Přinášíme vám základní charakteristiku toho, co konkrétně vám může naše nebankovní půjčka pro problémové klienty přinést.

Pro koho jen vaše nebankovní půjčka pro problémové klienty určena?

Doslova pro každého, jelikož v daném směru naše žadatele nijak neomezujeme. Požádat si mohou jak pracující a podnikatelé, tak i lidé bez příjmu, důchodci, studenti, stejně jako matky na mateřské. Jistotou je i to, že je nebankovní půjčka pro problémové klienty určena také těm, kteří mají záznam v registru, nebo ne úplně příznivou bonitu.

Jak půjčky pro problémové klienty získat?

Jednoduše online. I to je jednou ze základních charakteristik našeho úvěru. Stačí vyplnit online formulář, v rámci kterého je vám nápomocen také zkušený poradce. Ten vás nejenom provede všemi kroky, ale zároveň je zde proto, aby vám připravil nabídku, která bude odpovídat vašim potřebám a možnostem. Následně je žádost o naše půjčky pro problémové klienty odeslána a díky propracovanému systému schválení může být vše vyřízeno třeba i do pár minut.

Kolik peněz lze v rámci půjčky získat?

S charakteristikou naší půjčky souvisí i informace o tom, kolik konkrétně je možné v rámci žádosti získat. V tomto ohledu začínáme s částkami, které se pohybují pod hodnotou 4 000 Kč. Při zemi se rozhodně nedržíme, jelikož stejně tak lze dosáhnout i na nebankovní půjčky ve výši 3 000 000 Kč.

Na co může být vaše nebankovní půjčka využita?

Skutečně na cokoliv, jelikož v daném směru rozhodně neomezujeme klienty složitými podmínkami toho, za co mohou získané peníze utratit. Naším produktem je neúčelová nebankovní půjčka. Nejenom, že není třeba držet se jakýchkoliv mantinelů. Stejně tak není třeba ani dokládat, na co byly vaše finance použity. I to je pro nás a naše úvěry typické.