O nás

Kontakt

Zajímá vás, proč si požádat právě u naší společnosti? Seznamte se s naší základní charakteristikou a i vám bude jasné, že jsme na současném úvěrovém trhu nejlepší volbou, která vůbec existuje. V první řadě je to tradice a zkušenosti, čímž se pyšníme. Pohybujeme se v oblasti nebankovních i bankovních půjček poměrně dlouho. Známe tak potřeby a požadavky našich klientů. Na základě toho jsme schopni nabídnout odpovídající produkty, kam patří třeba i půjčky pro problémové klienty. Hledáte-li úvěr doslova na míru, oslovte nás.

Zakládáme si na jednoduchosti

Co dále chceme? Aby jak samotná žádost, tak i samotné vyřízení bylo co možná nejjednodušší. I tomu přizpůsobujeme jak samotný proces žádosti, tak i vyřízení. V rámci žádosti je vám k dispozici náš úvěrový poradce, který vás provede jednotlivými kroky. Samotné vyřízení může následně proběhnout jednoduše z pohodlí vašeho domova. Bez tištěných smluv i jakéhokoliv dalšího dokládání. I na tom si zakládáme a i toto umíme. Přesvědčte se.

Jsme výhodní a féroví

Další z našich důležitých charakteristik je rozhodně férovou. Pokud něco chceme, potom je to jistě spokojenost vás jako klientů. I díky tomu u nás vždy přesně víte, o jakou půjčku si žádáte a za jakých podmínek ji můžete získat. Stejné je to i ve chvíli, kdy vám dá náš úvěrový poradce na výběr z možností, které vašim potřebám a požadavkům nejvíce vyhovují. V rámci tohoto výběru si můžete být jisti tím, že jde o ty nejvýhodnější produkty, které na trhu vůbec existují.

K tomu všemu přidejte fakt, že spolupracujeme s desítkami různých poskytovatelů a finančních partnerů. Jaké je to výhoda pro vás? Především tak, že nenabízíme jenom půjčky pro problémové klienty, ale úvěry, které mohou být každému doslova na míru. Přesvědčte se sami o tom, že dokážeme najít ten správný úvěr, tedy půjčku i pro vás.