Podmínky získání půjčky

Chcete naši půjčku a zajímá vás, co vše je třeba splnit proto, abyste ji mohli získat? Pokud ano, podívejte se spolu s námi na několik základních podmínek, které naše půjčky pro problémové klienty mají. Můžete si být jisti tím, že jsou více než jednoduché.

O půjčky pro problémové klienty si může požádat každý plnoletý

Hlavní a ve většině případů jedinou podmínkou pro získání naší půjčky pro problémové klienty je samozřejmě plnoletost. Pokud vám již bylo osmnáct let, můžete si o naši půjčku požádat. Je jedno, zda jste této hranice dosáhli před pár dny, nebo spadáte do seniorského věku. V obou případech není problém s tím, abyste naše půjčky pro problémové klienty získali.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty vyžaduje i OP

Občanský průkaz. To je ten doklad totožnosti, bez kterého se také zaručeně neobejdete. Ten je nezbytný proto, abychom mohli dobře a jednoduše identifikovat právě vás. Tedy osobu samotného žadatele. Už v samotné žádosti bude třeba, abyste uvedli několik základních informací, které se v něm nacházejí. Jinak nebude možné, aby vám byla nebankovní půjčka pro problémové klienty poskytnuta.

Nezapomínejte také na žádost o naše půjčky

Ta je také nedílnou součástí podmínek, které jako žadatelé musíte splnit. Zde logicky vyžadujeme to, aby byla žádost vyplněna pravdivě a fakticky správně. Jedině tak budete o krok blíže k tomu, abyste naše půjčky získali. Zároveň dbáme na to, aby žádost byla co možná nejjednodušší a aby nebylo třeba vyplňovat jakékoliv informace, které by nebyly nezbytné.

Co naše půjčka nevyžaduje?

Nezapomínejte na to, že patřím mezi jedny z nejvíce benevolentních poskytovatelů půjček. I proto je třeba, že mezi podmínky získání naší půjčky nemusí patřit potvrzení o příjmu, výpis z registrů, nebo třeba čistý trestní rejstřík. Naše půjčka může být získána i bez toho. A mnohdy dané informace ani nevyžadujeme.